Moderator Deathrun

Nick: Mój nick to : ZeSkO
Imię: Filip
Staż na serwerze: (sprawdzamy za pomocą TEGO PORADNIKA) Moja liczba spędzonych godzin to 96 na 2 nickach.
Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/Zeskoo/
Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze? : Rangę administratora chciałbym otrzymać, ponieważ na serwerze gram dosyć długo. Większość graczy mnie zna. Na serwerze, gdy nie ma administratora często jest chaos, gracze robią co chcą łamiąc regulamin bezkarnie. Znam też podstawowe komendy administratora sm. Przechodzę mutację, lecz myślę że to nie stanowi dużego problemu.
Doświadczenie: Nie posiadam doświadczenia z rangami admininstracyjnymi w csgo.
Forma zapłaty składki(SMS/Przelew/PSC/PayPal): Przelew/sms/psc
Kontakt: Ts3 , Steam , FB , Snap.

Moderator Deathrun

@bart , a słyszałeś mój głos w ostatnim czasie?

Na tak

+Miły
+Staż
+Mutacja

Na Nie
+staz
-/+ mily

Na nie:
-podanie wysil się troszeczkę
+/- godziny no niby wymagane jest to 30 h ale jednak dla mnie to za mało według mnie powinno być tak ze 150h+
EDIT: lepiej?

ostatnio edytowany przez Grassik
Moderator Deathrun

@grass1 to jest prawda, że jak nie ma admina jest chaos. Każdy tak pisze, ponieważ tak jest.Moim zdaniem ten powód jest niesłuszny.

Moderator Deathrun

@Grass1 mogłeś napisać, żebym poprawił estetyke podania, lecz nie, abym się wysilił, ponieważ wszystkie informacje są tam zawarte.Godziny ustala Właściciel serwera, i ty nie masz w tym nic do gadania, więc niesłusznie napisałeś "+/-".

Opiekun Deathrun 5 Moderator Deathrun

@vgdelder od kiedy grasz na dr5?
@BOT-Cio po pierwsze- nie wypowiadaj się pod swoim podaniem, a po drugie- tak ostatnio Cię słyszałem, moim zdaniem nawet gdybyś przeszedł mutacje w najbliższym czasie to i tak słychać, że masz 14-15 lat... Dla mnie temat zamknięty.

ostatnio edytowany przez bart

Przeciez on ostatnio na serwerze sie chwalil ze ma 12 lat XD

@bart Ja gralem dawno ale z przerwami ponad rok ale tez na innych kontach ale tak ze zaczalem ciagle grac to cos okolo 6 miesiecy temu po miesiacu przestalem na 2 miesiace i znowu grlame przez 3 i wczoraj wrocilem znowu na granie na dr5 😛
Pod nickiem delder -iwnl- xyz -rave- 😛

ostatnio edytowany przez vGDelder

jestem na tak często jest na serwie zna regulamin nie spina o wszystko

Na TAK
+/- wiek
+/- mutacja
+staż
+podanie
+godziny
+miły
❤

ostatnio edytowany przez kdkwksnsj

na tak
+/- mutacja
+staż
+/- wiek
+godziny

Moderator Deathrun 5

Na Nie
+/- wiek
-mutacja
-forum
-doświadczenie
-czasami toxic 😉
+staż
Jak bedziesz mieć 15 lat, ogarniesz sie, przejdziesz jako tako mutacje, bedziesz sie sensownie wypowiadac na forum ( czyli aktywność) to myślę ze bedziesz miał jakies szanse na ADM
Pozdrawiam DARWIN
Ps. Jestem nadal na Wakacjach, jak bede miał czas wolny to bede sie wypowiadać ale nic nie obiecuje 😝
Ale jak na ten czas chyba można zamknąć
@Master
@Nieznajomy

ostatnio edytowany przez DARWIN

Zapomniałem tam dopisać
-Doświadczenie

ostatnio edytowany przez Frytek1337
Właściciel Deathrun 5

Tak jak napisał @DARWIN .Jeśli przejdziesz mutację to zapraszam do ponownego napisania podania.

Temat zamknięty

ostatnio edytowany przez Nieznajomy
  • 19
    Wyświetlenia