Twój nick: Inverse
Link do twojego profilu steam: bit.ly/2JePxvh
Data: 11.07.2018
Serwer: Only Mirage
Opis sytuacji&Wyjaśnienie Unbana: Grałem.
Jeden już zbanowany cheater, który grał na serwerze, na którego napisałem również skargę napisał na serwerze kiedy mnie nie było online, że "on jest mną" i tak naprawdę moje, to jego inne konto. /Plus jeszcze nieszczęśliwie dołączyłem na serwer minutę po tym jak on wyszedł i zostałem zjechany przez graczy serwera/ Nie jest to prawda, ponieważ:

• mamy inne IP,
  • graliśmy na serwerze w tym samym czasie,
  • jeśli serwer takie dane zbiera, mamy inne HWID,
  • jaki sens ma pisanie skargi na samego siebie?

Jednak, po dłuższej rozmowie z jednym z adminów, który musiał przekazywać mi informacje od Diabla (ponieważ admin Diablo zdecydował mnie po prostu zablokować na steamie po dodaniu go, nie dając mi jakichkolwiek dodatkowych informacji o moim banie) dowiedziałem się, że jednak poza tym, że Csgofan1337 (nick cheatera, który podawał się za mnie) nagle ja sam mam cheaty. Oczywiście chciałbym się od bana odwołać i do tego załączam demko, które Diablo uważa za dowód, na którym ewidentnie cheatuje.

Linki:

Dodam tyle od siebie,że Kaktus zostanie zbanowany za obrazę a za obejrzenie demka zabiorę się jutro
Pozdrawiam

Ban Team

0_1531342184564_invers.png 0_1531342190912_invers2.png
No cóż demka nie uważam za dowód raczej za bardzo podejżane gdzie chyba każdy przyzna że strzelałeś mega szybko ale to nie o tym te dwa ss y 3 dolne linijki.

Ban Team

A i jeszcze csgofan zachowywał się identycznie jak ty mianowicie resetował staty jak miał nwm 10 - 20 killi. (podobno)

ostatnio edytowany przez ΩDIABLOΩ

Diablo, statystyki resetuję po prostu śmiejąc się z tego, że "pozwalam innym graczom być pierwszym w tabeli", co dla żartu mówiłem pare razy i tak w sumie robie cały czas. Często też robię to pod rekordy, aby wbić jak najwięcej zabójstw z jak najmniejszą ilością zginięć. Nie mam moim zdaniem wysokiego k/d, a takie, które odpowiada temu jak gram.

Co do tych dwóch screenów. Nie za bardzo wiem co one mają oznaczać. Mógłbyś bardziej wyjaśnić co one pokazują?

^Jeśli nie mogę wypowiadać się we własnym poście, a tylko go edytować proszę o informację.

Ban Team

Hmmmmm... zaistniała nie korzystna dla mnie sytuacja ponieważ screeny które są ukazane zawierają błędy strony z której brałem twoje id i dane które są ukazane na dole (3 dolne linijki) nie powinny tam być strona je pokazuje za każdym wklejonym steamem więc ten dowód no cóż, nie istnieje, ah bez tego nie mam na ciebie nic tylko te demo jest dla mnie podejrzane. Fakt pośpieszyłem się moja wina, mogłem tą stronę sprawdzić. Fakt faktem grasz bardzo często szybko, w takim sensie że ledwo przeciwnik wychyli i już leży a i tak btw ja ciebie nie pytałem po co te statystyki resetujesz tylko stwierdziłem że csfan robił to co ty resetując je, a i tak wgl po co go dodałeś do znajomych? wiesz że używa wspomagaczy a go dodajesz ja, takich blokuje, byłem i nadal jestem przekonany że ty używasz wspomagaczy więc cię zablokowałem. Chciałem jeszcze przeprosić za te screeny moja wina że nie sprawdziłem strony, sam też na początku nie wiedziałem co te dane oznaczają, teraz już wiem i przepraszam za ten malutki błąd ale proszę jeszcze nie zamykać tematu tylko sprawdzić demko jakiekolwiek z udziałem inversa, oczywiście te demka na których nie ma adminów i samemu ocenić bo ja jak mówię uważam że masz wspomagacze.

Obejrzałem demko i według mnie Inverse jest czysty zdecydowana większość jego strzałów jest zupełnie normalna,było kilka strzałów które wydawały się zbyt szybkie lecz może być to kwestia zlagowanego demka
Diablo twierdzi,że masz cheaty więc potrzebujemy jeszcze z 2-3 osoby które obejrzą demko i się wypowiedzą żebyśmy mogli podjąć decyzje

Również oglądałem demko i sprawdzałem gracza osobiście na serwerze przez około 20 min bo były na niego skargi ,ale osobiście stwierdzam że jest czysty ,ponieważ nie ma tam rzeczy niemożliwych wszystko jest naturalne nie powiem jest graczem specyficznym ,ale tacy się zdarzają.

• 9
    Wyświetlenia