P90

Piszę z propozycją zablokowania możliwości grą P90 po tym co ostatnio odwala się na Only Mirage. Niesamowicie irytujące jest gdy runda dopiero się zaczęła a CT raszują z P90 rampę czy mida. Ba, potem jest płacz, że reszta terrorystów już do końca rundy nie wyjdzie z pałaców, bo wszystkie strony są obstawione tym gównem. Takie zagrywki ostatnio są notorycznie stosowane na serwerze przez niektórych graczy który ich skill bez możliwości użycia tej broni były praktycznie zerowy. I to nie jest tak, że ktoś akurat gra P90 bo na tyle starczyło mu środków na broń. Jeżeli na serwerze jest zablokowana taka broń jak Negev która wbrew pozorom nie widziałem by denerwowała graczy na serwerze, to taka broń jak P90 również powinna byc niedostępna. Tym bardziej jeśli słynna ''autoszmata'' również ma ''bana''.

dokladnie, zablokowac to i tyle

Wydaje mi się że p90 nie jest OP i nie ma potrzeby blokowania broni są granaty co zapowiaja rushu i tyle 😀

No polemizowałbym czy P90 nie jest OP patrząc na bliską odległość.

Broń jak każda inna p90 jest dobra na blisko a awp na daleko... To tak samo jak by ktoś napisał zablokować awp bo nie da się wbić na B zawsze ktoś jest wcelowany xD

@Tamer no i bedzie takie gadanie, ze p90 to normalna bron, jak kazda inna typowe gadanie
a wiadomo ze kazdego wkurwia p90, ale nie lepiej napisac ze to NORMALNA BRON ,JAK KAZDA INNA xd

@Kendal nie każdego mnie to nie zbytnio nie rusza :v P90 da się pokonać + musi być przecież jedna broń do prawdziwego Rush Bi xD

@tamer Jak ktoś będzie wcelowany z awpy a nie będzie potrafił nią grać to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że ch**a tą awpą ugra. P90 skilla nie wymaga bo wystarczy przytrzymać LPM i klikać A-D. Broń do raszowania? Masz inne pm'y.

dokladnie tak, jestem calkowicie za zbanowaniem p90, bezsensowne jest to, ze autoszmata czy negev ktory jest ciezszy do grania maja bana, a p90 nie

Za naprawdę to strasznie irytuje kiedy ci 3 gości rushuje rampe/mid czy cokolwiek innego i nic nie jesteś w stanie zrobić. Najgorsza sytuacja jak vip z p90 wskakuje do okna 15 sekund po rozpoczęciu rundy i zabija każdego w plecy nawet jeżeli się na niego przygotujesz to i tak nie zawsze uda ci się go zabić

Również jestem za argumenty wypisane wyżej

@VIPER i kto to mówi Hahaha, ten co nigdy nie rushuje tylko magicznie na respie Tt się znajduje po 15sek od rundy i później płacz że w pałacu ktoś jest xD.

Jestem za zaczęło mnie wkurzać, jak np taki Kubsonek rushuje z p90 jest to bardzo irytujące. Rushowanie jest dobre, ale nie w taki sposób jeśli terro na samym początku jest zmuszone do defensywy.

ostatnio edytowany przez Mefix

@bartulGOD radzę czytać ze zrozumieniem to jest propozycja zablokowania p90 a nie rushu jeżeli ja rushuje to nigdy z pmem i nie nic nie mówię jak ktoś kampi w pałacu na początku rundy tylko jeżeli ktoś stoi tam całą rundę i nic nie robi tłumaczę ci to już chyba 5 raz ale widzę,że nie potrafisz tego pojąć i masz jakieś problemy ze sobą

Jestem za zablokowaniem tego p90, są inne pm'y, które w jakimś stopniu wymagają skilla i nikogo nie denerwują. Albo jak już, tylko jest to sprawa na osobny temat, dodać ten antyrush i ct wtedy by siedziało na bs'ach a nie króciło wszystko co popadnie na początku rundy.

Moim zdaniem nie ma to dobrej recepty, u mnie na 3maps przez długi czas p90 było zablokowane to ludzie narzekali, ze przecież broń jak każda inna. Dzień po tym jak odblokowałem p90, pojawiła się prośba o ponowne zablokowanie go, bo inni ludzie mieli pretensje. Nie da rady uszczęśliwić wszystkich

Popieram zdanie @Szmucki w 100%. W takich sytuacjach każdemu się nie da dogodzić. Dlatego należy zostawić odblokowaną broń.

@Master no co ty xD zablokujcie to, komu to potrzebne
kazdemu wyjdzie to na dobre, ta bron nie wymaga skilla - chodzisz, i strzelasz na pale (majac nadzieje, ze kogos zabijesz xD)