Skarga na serwer

0

Od kilku dni na serwerze mam spadki z 250 na 90-60 fpsów, sprawdzałem, nie jest to problem ze mną, bo na innych serwerach (również cswild), dmczach, turniejach mam stałe 250. Zróbcie coś z tym. Dajcie znać jak problem będzie naprawiony, bo nawet nie jestem w stanie siedzieć na spekcie buźka @Szmucki @Opiekun-DD2-Mirage-Cache @Moderator-DD2-Mirage-Cache

0
Ten post został usunięty!
0

też tak mam

0

@Szmucki @Opiekun-DD2-Mirage-Cache @Moderator-DD2-Mirage-Cache nikt się nie wypowie?

0

@bizi Proszę teraz zobaczyć.

0

Jeżeli chodzi o mnie to mam inny problem, na serwie mam więcej fps niż na mm, a przecież na serwerze są te skiny, więcej osob, tick 128 ;-;

0

Przepraszam, bo zapomniałem pwoedziec. Wyjechałem sobie na kilka dni na jacht I do piątku mnie nie ma, ale Master na pewno pomoże. Również buźka @BiZi 🙂

0

@Szmucki bogaczu ty! WYPOCZYWAJ I WRACAJ SZYBKO! 💖 @Master znacznie lepiej 😚 / do zamknięcia

0

@bizi Tylko, że ja nic nie zmieniłem 😐 Specjalnie tak napisałem, bo chciałem sprawdzić, gdzie leży problem i na pewno nie jest to wina serwera.

0

Może coś z silnikiem? 3 dni temu miałem po 80, dzisiaj 150, więc czekam jeszcze 3 dni i będzie idealnie 😂 @Master

0

@bizi Serwer na pewno nie miał na to wpływu, gdyż nie ma modyfikacji, które pochłaniałby w jakiś sposób FPS.

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć