Dobra to teraz te poprawne
1 sytuacja gościu skraca b jak słoń w dodatku otwiera spadochron który mocno słychać
2 sytuacja patrzy skrót b po czym idzie do undera go sprawdzić,znowu wraca i sprawdza skrót b jak dla mnie normalna sytuacja tylko ten ruch celownikiem taki nienaturalny,ale według mnie to nie jest dowód cheatów
3 sytuacja nie jest dla mnie podejrzana gdyż on po prostu czekał aż wychyli mu głowę z ninjy i cały czas stał tam wcelowany ten taki lekki ruch celownika to po prostu wcelowanie się bardziej na lewo bo widział go wcześniej bardziej z prawej to mógł się domyślić,że nie wychyli mu z tej samej pozycji
4 sytuacja dla mnie całkowicie normalne sprawdzenie mida te patrzenie przez ścianę było po tym jak już zauważył go na midzie i mogło to być kwestia szczęścia
zapewniam cię,że ty także nie raz celowałeś przez ścianę/smoke a nawet nie byłeś tego świadomy

Ta, ale ja sprawdzam każdą miejscówke, a nie na pewnego wychylam na typa przed kiblem, kto normalny zatrzymuje celownik na środku mida do chuja, nie wcelował w krzesło, co byłoby naturalne i 99.9% graczy serwera, jak i pewnie ty bys tak zrobił, a nasz fenomen i 24 krotny global zatrzymuje celownik na srodku mida, wszystkiego pod szczęscie sie nie da podpiac.

Podsumuję według mnie i czekam na werdykt.

Gość ma movement bota, jednak global oraz rzekomy wielokrotny 10lvl faceit, potrafi sie poruszac.

Nienaturalne ruchy celownika, typ celuje przez sciane z undera w aparty, zrozumiale sam bym tak zrobil, po czym nagle nagly ruch celownikiem obok. Sam uznales ten ruch za nienaturalny. Akcja pewniak

30h na koncie steam, okej nowe konto, ale kolega wspomina o mainie 7500h którego sprzedal, wiec nie ma maina, oraz o 24 krotnym wbiciu globala na innych kontach, i wielokrotne 10lvl faceit. Poproszę o 2 z tych 24 kont, myślę że jeżeli nie kłamał nie będzie z tym problemu.

Wysłałem 2 mapy, w dodatku pierwsza na początku była nieprawidłowa, Admin Viper stwierdza tam 2 podejrzane akcje, a to nawet nie było to demko które ja sprawdzałem, czyli nasz kolega na każdym demku ma coś podejrzanego.

Moim zdaniem 2 podejrzane akcje na mape, "szczęścię" które jest nierozłącznym elementem jego gry, oraz fakt że robi 50 fragow na mape, a w obecnosci Admina 20, JEST ZBYT OBCIĄŻAJĄCE DLA KONTA Z 30H, KTÓRE NIE MA MAINA BO KOLEGA NIE PODAŁ. Nie każdy cheater musi celować w przeciwnika przez cała mapę, trzeba zwracać uwagę na detale. Tyle ode mnie.

Jak Admin jest to także robi po 50 fragów :DD
a te 2 podejrzane akcje w 2 demku w tym może 1
Dziś albo jutro będę grał z nim faceity na ac więc jak będzie grał na ac tak samo jak na serwie to raczej można stwierdzić,że czysty

Sprawdziłem wszystkie demka ,krótko mówiąc gracz miał parę podejrzanych akcji ,ale to nie są wystarczające dowody aby go zbanować ,a jeżeli posiadacie więcej demek z jego akcji chętnie obejrzę i ocenię .Pozdrawiam

@viper No dobra, a dałoby radę żebyś porobił screenshoty jego statystyk? Widziałem że masz 7lvl, wiec nasz kolega na pewno powinien bez problemu sobie radzić, w końcu był w 10lvl.

Life is death nie ma sprawy nawet sam ci moge dac screena jesli ci to poprawi humor ;3

@haq nie tyle poprawi humor, co wyprowadzi z błędu i da spokój ;D

ostatnio edytowany przez Life Is Death

Zagram jutro z haqiem 2/3 mecze na ac będą ssy z poczekalni jak ma ac i na koniec meczu z statystykami

@viper Jeżeli uznasz że gra tak samo, statystyki będą adekwatne do tego co mówi to odpuszczę.

ostatnio edytowany przez Life Is Death
  • 24
    Wyświetlenia