Degrad elo

0

Twój nick: BiZi
Godzina i data zdarzenia: 26.07.2018 | 17:40
Mapa: Mirage
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Brock / K4PER
Link do profilu steam oskarżonego: https://cswild.pl/user/brock, https://steamcommunity.com/profiles/76561198117685262
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) daje info (sprawdziłem na stealthu), slapuje, zabija bezpodstawnie (where is my rank up prosił żebym coś z nim zrobił), generalnie to tylko z 10 minut, ale myślę, że znalazłoby się dużo więcej.
Dowody: (screeny, demko):Polecam obejrzeć demko : http://589247.node97.pukawka.pl/dem-de_mirage-1532617320-1532620260.zip
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): a tutaj ssy: https://imgur.com/a/UYmM4Oq / Światkiem może być michu, prezes, chow, where is my rank up?, podchorąży
Generalnie brzydzę się konfidentami, ale sprzątanie ścieków to chyba nic złego buźka 😍
@Master zobacz moje, fpsy nadal lagi ;D
@Opiekun-DD2-Mirage-Cache @Moderator-DD2-Mirage-Cache @administrators @Szmucki @RŌNIN

0

Po 1.
Ten serwer jest 4f
Po2.
Jak chcesz Try hardować to idź zagraj sobie mma albo faceita
Po3.
O 17:40 grałem mma
Po4.
Tych ludzi co slapowałem ich to bawiło tylko ty try harda walisz na serwerze 4F

I to tyle jak dostane degrada to dostane jak nie to nie proste nwm o co ty tak się spinasz.

0

Odniosę się do tego slapowania itp.
Każdy ma swoich znajomych, kolegow, przyjaciol. Owi znajomi podczas gdy ich slapujemy nie reagują w stylu "Skarga !! itp" tylko ich to śmieszy badz obracaja to w swego rodzaju zart. Nie tylko Brock tak robil lecz wielu innych adminow. Moim zdaniem nie powinien zostac zdegradowany.
Pozdrawiam 🙂
ps. @BiZi odpisz na pv xd

0

To co Bizi napisal w 100% się zgadza. Od momentu zmniejszenia się aktywności graczy na serwerze Brock zaczął ODPIE*DALAĆ. Tyle ode mnie.
Co do degradacji. Zostawcie mu adma. Mało ich ostatnio na serwerze.

0

Jako weteran serwera, dawny admin, jajcarz i komik tego zacnego przybutku Bożego pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie.
Na niekorzyść Brocka przemawia fakt że serio- slapował. Też padłem "ofiarą" tej jego igraszki.
Jednak chciałbym zaznaczyć fakt że ogarnął dupsko jak na niego wrzasnąłem a to co robił serio miało bardziej charakter "zabawy" niż chamskiego przeszkadzania w rozgrywce.
Uważam że Brock zasługuje na karę ale degradacja to ciut przesada. Jeżeli Brock ma być degradowany to co ze mną? Z takim jebanym trollem który chciałby wrócić na stołek? Powinienem dostać perma od strzała.
Poza tym nie ma ludzi bez winy, wszyscy jesteśmy kumplami. Nie srajmy sobie do gniazda i nie róbmy kwasu. @Bizi należy Ci się pochwała za to że chcesz aby serwer dziś był lepszy niż wczoraj ale stonujmy emocje i podejdźmy do sprawy na chłodno.
@Brock smaruj dupsko. @RŌNIN bierze go na kolano i napiedala pasem a @Szmucki patrzy czy równo puchnie.
Pozdro mordeczki i dojdźcie do zgody między sobą bo obu was cenie 😄

0

Brock nie leć w chuja. Grałeś na mirage przed 17 40 wystarczy zobaczyć demko ;D tam wszystko ładnie widać. A where is my rank nie chciał być slapowany, zabijany, na co brock odpowiedział "ale mnie to śmieszy"

0

Nie jest to jedyna taka sytuacja, było już tak wcześniej

0

BiZi nie tylko ja slapuje graczy ty też nie raz to robiłeś jeszcze to pamiętam że szmucki i ronin tak samo to nwm co ci w tym przeszkadza.Szkoda że jak ty slapowałeś to nikt na ciebie skargi nie napisał a ty od razu dotkniesz jednego a ten odrazu piszesz skargę .No tak slapowałem graczy ale formie zabawy a ty spinasz dupsko o Brock slapuje i od razu skarga.Jeszcze do tego słowa "ale mnie to śmieszy" powiedziałem to formie żartu jak by where is my rank to przeszkadzało to by napisał skarge albo poinformował mnie na steam tak jak inni to robią. Do tego dawania infa jeszcze mówiłem fake info i tak ten typo co mu dawałem info mnie nie słuchał więc nwm o co ci chodzi.

To moja ostatnia odpowiedź pod tym tematem piszcie co chcecie.Przyznałem się że slapowałem i dawałem fake info.

0

Co wchodziłem na serwer ty tam byłeś, skoro w ciągu mojej 10 minutowej gry robiłeś takie rzeczy to jest ciekawy co podczas gdy byłeś jedynym adm na serwerze xDDD @RŌNIN @Master jakaś lepsza selekcja by się przydała 😕 A jasno napisałem, że where is my rank up nie chciał być slapowany, na co ty nie reagowałeś. Buźka

0

za banem

0

@Danielelele ty czytasz w ogóle treści skarg? to jest skarga na admina żeby dostał degrada lub ostrzeżenie a ty piszesz za banem

0

@viper prosze cie, zbanuj go bo on tylko posty nabina. nie gra na jb a się wypowiada pod propozycjami, pisze mi zebym kupil nowy komputer gdy ja proszę o sensowną pomoc

0

Jednym z tych kumpli których slapował byłem ja, to było tylko dla beki. W niektórych momentach sami o to prosiliśmy ( XD ). Jak dla mnie to było tylko dla zabawy.

0

chciał bym odpowiedzieć że trochę się wkurzałem ale my z kaperem jesteśmy kumplami i nie wiedziałem że będzie z tego taka afera kaper to robił dla żartów więc według mnie nie powinien dostać degrada.(where is my rank up ? )

0

Nie gram na tym serwerze więc sory że się wypowiadam ale nawet jeśli waszych kolegów to bawi to to jest nadal nadużywanie Admina. 😄

0

@Master @RŌNIN @we-we-pal-gume możecie się wypowiedzieć? 😉

0

Powiem tak. Przeanalizowałem całą sytuację z demka. Jeżeli chodzi o zachowanie brocka, to każdy wie, że było niepoprawne. Jest to serwer 4fun, z tym się zgodzę, ale jeżeli ktoś nie chcę być, że tak powiem "dotykany" to nie powinien być i koniec. Brock slapował i zabijał gracza "where is my rank up?", który już się wypowiedział pod tą skargą na korzyść brocka. Jeżeli chodzi tylko o te "10 min" grania, gdzie brock dopuszczał się tych czynów, to nikt się nie wypowiedział na niekorzyść brocka (@prezes 'a akurat nie było wtedy), a wręcz paru graczy napisało, że nic takiego się nie stało, tak więc uważam, że nie ma po co dalej drążyć tematu, lecz @Brock jak i @Moderator-DD2-Mirage-Cache powinien wyciągnąć wnioski z zaistniałej sytuacji.

P.s. Jeżeli za slapowanie itp byłby degrad, to każdy admin by wyleciał. Nawet ty @BiZi 💗

0

@we-we-pal-gume za slapowanie ciebie to ja powinienem medal dostać! 😒

0

@Brock dostajesz ostatnią szansę. Ok, można się czasem pobawić, ale naprawdę nie cudzym kosztem, jeżeli ktoś sobie tego nie życzy.

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć