Zrozumiałem swój błąd.Moge ponieść surową karę oraz degrada.Wiem ze robiłem słabe pracę i chciałem żeby wygladały ładnie ale mi nie wychodziło. Przepraszam Wszystkich

ostatnio edytowany przez Rose

@Rose XD, watpie ze zrozumiales swoj blad, przepraszam? to nie wystarczy, bo oklamales kazdego i kradles prace, pomysl nad soba.

XDDXDXD tylko degrad? ja bym dal perma naforum

Opiekun Only Mirage

To fajnie że zrozumiałeś swój błąd xDDDDDD tylko że trochę za późno

@Rose Ty dużo błedów robisz i piszesz ze przepraszasz XD a i tak sie nie zmieniasz więc??? fuck logic? Tak jak z nabijaniem postów

@.r dokładnie jak piszesz. na miejscu @Master zakończyłbym ten jego cały teatrzyk i zbanował na forum oraz wszystkich serwerach 😉

@Meee. no wlasnie, i tyle w temacie ale pewnie 3/4 osob bedzie sie uzalala nad lobuzikiem, ale coz zapewne nie zrozumial swojego bledu, tylko tak napisal, degrad perm i tyle
a nie ranga zawieszona, to za malo, za takie cos range zawiesic xD

Jak kradniesz coś ze sklepu to "przepraszam" nie wystarcza.
Dodatkowo podajesz się za kogoś kim nie jesteś czyli psujesz czyjąś reputację.
U nas masz perma i mam nadzieję, że na moim forum się więcej nie pojawisz.
Jeśli czegoś nie umiesz to tego nie rób, a nie łamiesz wszystkie zasady moralne.
Następnym razem uszanuj czyjąś pracę, że ktoś poświęcił kilka minut na zrobienie grafiki, jak już chciałeś ją tutaj przesłać mogłeś chociaż podać przez kogo zrobiona i gdzie została udostępniona.

Właściciel

Użytkownik został zbanowany.

Temat zamknięty

• 27
    Wyświetlenia