Pełna nazwa
Bartek
Lokalizacja
Polska
Dołączono
Ostatnio online
Ostatnie posty
napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

Na NIE. Nie było prime'a i co kilkanaście minut przychodził jakiś pajac z aimbotem i niszczył innym przyjemność z gry. Możliwość głosowania? Pewnie, wbije banda dzieciaków i będą wyrzucać każdego kto zrobi 5-0. Ten serwer upada, ale nie z powodu prime'a na serwerze. Krótko mówiąc jestem na NIE.

napisane w Zgłoś cheater'a czytaj więcej

Serwer: Only Mirage
Data(godzina i dzień): 6 lipca ok. 20;00
Nick podejrzanego: Johnny
Link do profilu steam podejrzanego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198969528510/
Dowody: Demko z godziny 19:46

Zazwyczaj bot ale lubi na chwile sie odpalić. Podejrzewałem typa od dłuższego czasu i w końcu sprawdziłem. Demko z godziny 19:46, runda numer 28. Wychodzi idealnie wcelowany w moją osobę nie mając pojęcia, że tam stoje, chwile potem w tej samej rundzie identyczny frag na Bielu, słyszał rampe, ale wychodzi idealnie wcelowany w miejsce gdzie stoi gracz. Zapewne admini stwierdzą, że to za małe dowody, bo tylko dwa fragi itd itd. zrobicie jak chcecie, ja uważam, że odpał.

napisane w Skargi i problemy czytaj więcej

Nie no ludzie, nie róbcie sobie jaj xD ten chłopak i wh? Jak dobrze kojarzę gra na tym serwerze lajtowo kilkanaście miesięcy i ani razu nie widziałem nawet jednej podejrzanej akcji. Jeśli coś miał to prosze o demko od @Pawmak, chętnie zobaczę dowody.

napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

Proponuje by miał powrót prime'a na serwer, co chwile teraz lata jakiś odpalony palant i nie zawsze jakiś admin jest dostępny by zrobić z tym porządek, co jest normalną rzeczą, bo każdy ma swoje życie. Serio lepiej by na serwer wbijało więcej ludzi co wiąże się z tym, że będzie więcej cheaterów? Był prime na serwie to i tak był pełny graczy więc nie rozumiem czemu prime'a został zdjęty.

napisane w Skargi i problemy czytaj więcej

@ProGAmer Ja to bym proponował żebyś przed dodaniem postu sprawdził błędy ortograficzne. Co do kwasa, gram na OM d 2017 i nigdy nie widziałem by chłopak czitował.

napisane w Skargi i problemy czytaj więcej

Jaki ma związek, no nie wiem, może taki, że admin psuje reputacje najlepszego serwera tej sieci będąc złodziejem?

napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Na tak
+wiek
+aktywność
+miły
+doswiadczenie

napisane w Skargi i problemy czytaj więcej

Do wszystkich napisałem w formie ogólnej, były to 2, 3 osoby. Na demku jest wszystko, a słowa które tam padały nie były wtedy kierowane do mnie. Kończąc temat tak jak wyżej moderatorzy piszą, jak masz taki problem to pisze się bezpośrednio do mnie na Pw skoro 3(!) adminów na serwerze stwierdziło, ze jak będzie konieczność zareagowania w moja stronę bądź kogoś innego to to zrobia.