Dołączono
Ostatnio online
Ostatnie posty
napisane w Rekrutacja czytaj więcej

na tak
+wiek
+ogarnięty
+miły
+pomocny
+sporo gra

napisane w Rekrutacja czytaj więcej

+mutacja
+ogarnięty
+spoko ziomek
+aktywny

napisane w Rekrutacja czytaj więcej

𐂃𐂃 1.65, DudsoN 😄 3.47, DudsoN 😉 23.93 23.93+3.47+1.65=29.05
A jeżeli chodzi o doświadczenie to jeszcze nie byłem nigdzie adminem.
A mówiąc o drugim koncie miałem na myśli inne nicki (tak, wiem źle to sformułowałem sorry XD) ale jak sprawdzałem na forum ile mam przegranych godzin to mi się wydawało że to trochę za mało, ponieważ na serwerze w statystykach pokazuje mi że mam ponad 50 godzin.

napisane w Rekrutacja czytaj więcej
 1. DudsoN 😄 Key-Drop.pl
 2. Miłosz
 3. 15
 4. 24 (na tym koncie, na starym myślę, że drugie tyle)
 5. https://steamcommunity.com/profiles/76561198391796930/
 6. Chciałbym zostać adminem, ponieważ gram na serwerze min. 1 godzinę dziennie, jestem pierwszy pod względem punktów rangi, a zauważyłem, że niestety ostatnimi czasy na serwerze nie ma administratorów, ale za to jest coraz więcej ludzi, którzy wchodzą na serwer i wyzywają innych graczy lub łamią regulamin. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :). Pozdrawiam!
 7. Mam w CS:GO w sumie około 1200 godzin i najwyższą rangę w trybie turniejowym: Gold 4, a w trybie skrzydłowym: Mistrzowski Obrońca 2.
 8. PSC
 9. Steam, Facebook, TeamSpeak 3.
  Chciałbym jeszcze dodać, że mam konto na forum już więcej niż 7 dni, ale niestety napomniałem do niego loginu i hasła, ale nie potwierdziłem e-maila.
napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Witam!
Chciałbym poprosić o moderatora na serwerze sieci Cs.Wild 1vs1 (IP: 193.33.176.75:27155). Jestem aktywny na serwerze codziennie i ostatnio zauważyłem, że na serwerze jest mało moderatorów i nie są aktywni więc chciałbym otrzymać ten tytuł ponieważ niestety często na serwer wchodzą ludzie którzy wyzywają innych graczy lub nadużywają mikrofonu lub łamią regulamin serwera. Mam 15 lat, jestem ogarnięty, gram na serwerze już długo, jestem pierwszy pod względem punktacji rang. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Pozdrawiam!