Dołączono
Ostatnio online

Sygnatura

alt text
Think before you make a rash decision

Ostatnie posty
napisane w Prośba o Unbana / Unmuta / Ungaga czytaj więcej

Panowie, nie chce mi się wam tego pisać, ale to nie ma nic wspólnego z tym banem, więc uspokójcie swoje emocję xDD ban był dla beki

napisane w Prośba o Unbana / Unmuta / Ungaga czytaj więcej

Twój nick:Haqu
Link do twojego profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198159445781/
Data:08.02.2019
Serwer:Jail Break
Opis sytuacji:Jest mi bardzo przykro, ponieważ obraziłem samego siebie nielegalnym skrótem, postanawiam poprawę i więcej tego nie zrobie 😞 xD prosze o ub lub skrócenie bana z ponad miesiąca xD 😘

napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

Na Nie powody wyżej.

napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

@Iwabe to co piszesz ma sens, lecz nie działa w praktyce.
Prawda jest taka, że na serwerze dużo jest graczy którzy nie przekroczyli 13/14 roku życia, co za tym idzie wybierają tą mapę NIE z powodu atrakcji a z powodu nazwy mapy.
Podam przykład-> Gdy w vote na następną mape są mapy typu (Moon, clouds) ludzie przekonują innych iż ta mapa jest dobrze urozmaicona oraz posiada dużo atrakcji. Gdy takich map nie ma, nikt nic nie mówi a zatem wybór zostaje w 100% gracza (patrz 2 zdanie posta) więc wybierają tą mape.
Oczywiście powód może być taki, że po prostu lubią minecraft ale nie znają tej mapy więc nie wiedzą, że na tej mapie atrakcją "użytkową" są tylko i wyłącznie "kolorki".

Co za tym idzie? Ludzie, którzy znają dobrze tego Jail Break'a wiedzą, że mało jest osób, które na prawdę umieją przez 30 minut prowadzić kreatywnie mając na mapie dostępne tylko kolorki. Więc zazwyczaj jest to osoba bez mutacji/lub z, która przynudza przez całe 30 minut a tym samym ludzie zwyczajnie wychodzą z serwera <-- Grałem tą mape kilku krotnie i w 90% przypadkach jest po prostu nudno i ct zabijają TT na lini grając w ostatnią reakcje.
@edit Dodam tylko ze na serwerze jest już zainstalowana ta sama mapa tylko powiększona, która jest bardzo fajna.

napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

Proszę, o usunięcie mapy ba_jail_MinecraftParty_v4-2 z powodu, iż jest wybierana tylko i wyłącznie przez słowo "Minecraft" w nazwie mapy.
Owa mapa jest skrótem innej co oznacza, że jest na niej 1/5 tego co na rozszerzonej wersji.
Wszystkie zabawy na mapie -> (zbugowana piłka, dyskoteka z 4 piosenkami, ruletka i kolorki). Jest to zdecydowanie za mało rozbudowana mapa, strasznie nudna i zarazem irytująca gdy wiesz, że jak tylko pojawi się w vote na następną mape wiesz, że zostanie wybrana przez nazwę.

napisane w Prośba o Unbana / Unmuta / Ungaga czytaj więcej

@essa-xd napisał w Prośba o Unbana Essa xD JailBreak:

Wtedy mialem laga cs`a więc go wyłączyłem i wbiłem na serwa.
A co do wyzywania na pw to serwer sie tym nie zajmuje to jest prywatna sprawa.
Nie wyzywałem cie na serwerze

Stary wyzywasz admina, nie ma znaczenia czy na serwerze czy na jego profilu lulz, nie ty pierwszy dostajesz za to bana i nie ty pierwszy się dziwisz że za to można dostać bana ;c