Wiek
14
Dołączono
Ostatnio online
Ostatnie posty
napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Taki obraz serwera XD
Ja bym mu dał szansę. Serwer już nie jest po kostki, a po kolana w bagnie. Zaszkodzić się już nie da XD

napisane w Rezygnacje / Pożegnaj się czytaj więcej

Kilka dni mineło, emocje opadły. Czas na podziękowania. Dziękuje wszystkim za wspólny czas. Dla opiekunów i właścicieli, mam do was mocno ambiwalentny stosunek jak już o tym doskonale wiecie. To do was mam żal. Gdzie jest Malin? Monofotoalajmbot? Kamillo, torreto, adero, stanik, beast , naizz i reszta mordeczek które tworzyły ten serwer i były żywymi legendami tego serwera? Odpowiem wam, odeszli. Nie dlatego że idą wakacje i na jesień wrócą. Jak widać nie wrócili. Po kilku rozmowach z x ludźmi stawiam odważną choć jak sądzę prawidłową teze. Serwer zdechł śmiercią naturalną poprzez zaniedbanie. Miesiąc czasu czekać na var to lekka przesada. 3 tygodnie wyjaśniać raeva to też mało śmieszny żart. Poza tym mając w dupie graczy którzy krzyczą wręcz o zmiany map i brać pod uwagę słowa osób wgl nie związanych z serwerem? Przecież one mają tyle pojęcia co sie dzieje na serwerze co właściciele XD Te wszystkie osoby jak i my odeszły. Odeszły tam gdzie serwer jest dla graczy nie gracz dla serwera.
Wiecie jaki jest obraz serwera na tą chwile? No to wam powiem - dzieciaczki 9 lat na takich perfidnych wh że aż głowa mała teleportują się na tspown będąc w ct i walą banie jedna za drugą.
Bez nas, aktywnych adminów ten serwer tak wygląda, jak opuszczony Polonez mojego wujka za szopą. 3 maps skończy jak retake i jestem w stanie się o to założyć.
Idąc do meritum - pękło we mnie coś po pewnych screenach na grupie. Przykro mi że musiałem te pare dni temu wylać tyle żółci ale od wiosny się to we mnie zbierało. Bawcie się dobrze chłopaki. @Szmucki @ronin @Master @Mr-Chow wesołych świąt i wyciągnijcie z tego wnioski. Do zobaczenia i siema!
Wasz już nieco mniej kochany - iRy 😘

napisane w Skargi i problemy czytaj więcej

Spierdalajcie póki możecie. Tu jedyne co was czeka to strata kasy na składki, czasu i nerwów.

napisane w Skargi i problemy czytaj więcej

Po prawie trzech tygodniach od pierwszego postu. Po spotkaniu na którym usłyszeliśmy jedynie oczekiwania wobec nas i zero konkretnych pomysłów na odbudowę serwera ( a jeżeli pomysły były to widać jaka jest realizacja) oraz po całym syfie który wypłynął na prywatnej konwersacji postanowiłem być pierwszym który będzie z tego serwera wypierdalał.
Będę tu zaglądał. Żegnam frajerzy. Elo XD

napisane w Informacje czytaj więcej

Sobota i Niedziela odpada. Środa moge do 20 bo mam nocną zmianę. 19.12 kazda godzina po 15 bo tak wracam z pracy.

napisane w Skargi i problemy czytaj więcej

co ze spotkaniem? Co z Roninem? Miało być tak pięknie. Takie piekne zmiany, jak zawsze na gadaniu się konczy.
4 v 7 no taki średni balans.