Pełna nazwa
Kendal
Dołączono
Ostatnio online

Sygnatura

https://imgur.com/a/A09uKeu

Ostatnie posty
napisane w Prośba o Unbana / Unmuta / Ungaga czytaj więcej

to moze edytuj post // napisz nowy zeby wzor byl pelny

napisane w Offtopic czytaj więcej

ogolnie, to kazdemu mu wspolczuje ale nikt nie wspomni o tym jak bral lapowki robil rozne afery i tak dalej :v

napisane w Prośba o Unbana / Unmuta / Ungaga czytaj więcej

@vinus ? duze poziomy = cheater eh xD
no np daniel to cheater ma server hvh xD

napisane w Offtopic czytaj więcej

@Froz3r_ no tak, bo owsiak zrezygnowal z funkcji prezesa i nie bedzie WOSP'u raczej

napisane w Offtopic czytaj więcej

@Delder no coz, nie jestesmy zwierzetami zeby takie rzeczy robic

napisane w Offtopic czytaj więcej

0_1547480430720_0563b6c9-012c-454b-b1f0-46634330f712-image.png
Do dramatu doszło w niedzielę podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tuż przed "Światełkiem do Nieba", o godz. 19:55 27-letni mieszkaniec Gdańska wszedł na scenę i dźgnął Pawła Adamowicza nożem, zadając mu kilka ciosów.

27-latek po ataku, nie uciekał. Podniósł ręce do góry, wykonując gest triumfu. Przez mikrofon krzyczał: - Halo! Halo! Nazywam się Stefan W., siedziałem niewinny w więzieniu, siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie torturowała, dlatego właśnie zginął Adamowicz.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji napastnik, by wejść na scenę, skorzystał z plakietki "media", która rozdawana jest dziennikarzom. Według źródeł Wirtualnej Polski, podczas finału WOŚP w Gdańsku nie przeprowadzono kontroli plecaków w pobliżu sceny. Co więcej, wśród ochroniarzy mieli być bardzo młodzi ludzie, 17-latkowie.

Paweł Adamowicz trafił do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Jego stan był bardzo poważny, polityk był operowany w nocy z niedzieli na poniedziałek.

  • Przetoczyliśmy 41 jednostek krwi. Urazy były bardzo ciężkie; poważna rana serca, rana przepony, jamy brzusznej. O wszystkim zadecydują najbliższe godziny - przekazał w nocy dziennikarzom jeden z lekarzy.

0_1547480447780_ef7ae111-f649-40fe-b167-51082c6f4c04-image.png
Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ogłosił, że rezygnuje ze stanowiska. Przed chwilą lekarze potwierdzili, że prezydent Gdańska Paweł Adamowicz nie żyje. Polityk zginął w wyniku obrażeń odniesionych przez Stefana W., który zaatakował prezydenta podczas finału WOŚP.

"Osobiście składam rezygnację z [funkcji] szefa fundacji [WOŚP], czyli prezesa zarządu. Fundacja będzie dalej funkcjonowała" – poinformował Jerzy Owsiak na konferencji.

Paweł Adamowicz zmarł wskutek dramatycznych zdarzeń, do jakich doszło w niedzielę podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tuż przed "Światełkiem do Nieba" 27-letni mieszkaniec Gdańska wszedł na scenę i dźgnął prezydenta Gdańska nożem, zadając mu kilka ciosów. Prezydent trafił do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, gdzie w nocy z niedzieli na poniedziałek przeszedł wielogodzinną operację. W poniedziałek po południu PAP podała informację, że zmarł.

źródło: wp.pl