Dołączono
Ostatnio online

Sygnatura

alt test

O mnie

Siusiok z Czarnobyla

Ostatnie posty
napisane w Informacje czytaj więcej

Hejka Naklejka
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198334368935/
Wiek:16
Dlaczego chciałbym zostać przyjęty do Ban Team'u: No w sumie to pomógłbym tej opiekunce bo widać ,że sobie nie radzi (Kappa) ogarniać serwerek,skargi itp. Gram na serwerze często i czasami są momenty w których przez graczy się odechciewa grać więc tutaj też mógłbym ewentualnie banować/mutować itp poprzesz sb
Liczba przegranych godzin: około 50/60

napisane w Konkursy czytaj więcej

1.STEAM_1:1:187051603
2.Only Mirage

napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

1 na nie.
2 na nie.

  1. na nie
  2. Zbyt op-double jump+long jump
  3. Już jest mentos z tymi samymi bonusami praktycznie
    3.Taka gorsza śmierć, bez sensu
napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

@fredzio1337 Zanim wszyscy gracze będą używać tego z głową to wyjdzie half life 3... Wątpie żeby gracze którzy jak nie ma admina kłócą się o 50 kredytów byliby wstanie używać novy z głową i rozsądnie. A nawet jak będą admini to nie będą dawali rady patrzyć na wszystkich graczy z vipem. Pomijając fakt ,że od graczy słysze ,że jestem jedynym adminem wbijającym tam.

napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

@bartul Nie wiem czy mówiłeś bo przez długi czas nie było mnie na forum a ostatnio dosyć często gram na dr1 dlatego pisze tą propozycje

napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

A więc proponuje usunięcie trybu rocket jump z powodu iż jest on na tyle pobugowany ,że często potrafi popsuć rozgrywke całemu serwerowi.
Pierwszą przyczyną jest to ,że gdy trafimy novą w innego ct po prostu jest zatrzymywany co potrafi baaardzo mocno podirytować przy trybach z opcja rozpędzania na respie.
Drugą rzeczą jest Wywalanie serwera podczas gdy osoba która gra na trybie rocket jump strzeli w terrorystę co jest robione przez graczy na złość bo np. nie chcą grać danej mapy.
Ostatnią rzeczą jest po prostu to ,że tryb jest ten zbyt mocny jeżeli chodzi o przechodzenie mapy, ostatnio dostaje bardzo dużo skarg na to ,że niektórych map nawet nie da się przejść ponieważ osoby z rocket jumpem przechodzą je w 10 sekund i większość osób w takim momencie nie zdąży połowy mapy nawet przejść.

napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

proponuje usunąć autobh