Pełna nazwa
Koder #SkillaNieKupisz
Wiek
15
Dołączono
Ostatnio online

Sygnatura

Koder DeKoder naprawi ci rower

Ostatnie posty
napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Na tak
-Aktywny
-Zna regulamin
-pomocny
-ogarnięty
-mutacja
-wiek
-staż
-doświadczenie

PS Tylko częściej mikro używaj

napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Zdecydowanie na nie, 470 minut? To jakiś żart? "Doświadczenie Duże" no fajnie też tak sobie mogę napisać mógłbyś chociaż serwery wymienić. Plusem jest tu twój wiek tylko

napisane w Rezygnacje / Pożegnaj się czytaj więcej

Kurde jak ja żałuję że się przywiązuję do ludzi których nawet w realu nie znam.... narka trzyjmaj się, miałem nadzieje że jeszcze sobie poadminujemy razem na surfie bo było naprawdę fajnie.

napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Śmieszne to trochę ale:

@Mojakos Ogółem to wypominasz osobie starszej o ile dobrze pamiętam 4 albo 3 lata że ma 15 IQ, pomijając różnice wieku pomiędzy wami skupię się na tym 15 IQ. Domyślam się że miało to jakoś podkreślić i wzmocnić twoje argumenty. Ogółem zaciekawiło mnie to "ale jak chcesz zostać moderatorem to popraw swoje zachowanie, bo po nim widać że masz jakieś 15 IQ" . Stwierdziłeś że ma 15 IQ tylko dla tego że jest wulgarny oraz obraża innych ( o innych powodach mi nie wiadomo ) idąc twoim tokiem myślenia wszyscy ludzie na świecie którzy są wulgarni itp. mają po 15 IQ, uwierz mi wolał byś aby tak nie było. Muszę się tutaj zgodzić z Władkiem co do tego że każdemu puszczają czasami nerwy, jesteśmy ludźmi nie wszyscy potrafią wystarczająco panować nad emocjami. Ja sam na początku administrowania na SURF-ie miałem znacznie więcej cierpliwości do graczy nowych lecz z czasem ta cierpliwość spadała, zauważałem to lecz tego nie okazywałem. Aaaa i wracając do @SzybkiWladek odnośnie twojego czepiania się jego ortografii. ma on zaledwie dwa błędy z czego jedno to niedopisanie jednej literki a drugie to napisanie "z" zamiast "s" . Nie są to błędy a właściwie nazwał bym to przypadkami za które od razu kazał bym zaglądać do słownika i czytać książki. Zgaduje że pisał tą wiadomość szybko i nie sprawdził po prostu ew. pisał to na telefonie. Prędzej mógłbyś się czepiać mnie bo prawie nie stawiam przecinków.
Ale kończąc to @Master, @Kolibeer albo @Opiekun-Surf-RPG zamknijcie w końcu temat bo się śmietnik robi niepotrzebny.

napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Na nie, zdecydowanie wystarczająca liczba administratorów

napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Na nie
-wystarczająca liczba administratorów
-za mało godzin
-brak doświadczenia ( nie wiem o co ci chodzi z doświadczeniem podstawowym, domyślam się że o znajomość komend ale to nie jest doświadczenie )

napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Na nie
-wystarczająca liczba administracji
-mały staż
-brak doświadczenia
-rzadko cię widywałem na serwerze

napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Na nie
+wiek
+doświadczenie
-staż ( nadal pozostaje przy min. 100 godzinach na serwerze )
-nie słyszałem abyś używał mikro
-wystarczajaca liczba adminów

napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Na tak, napewno przyda się taki doświadczony admin
+staż
+doświadczenie
+wiek

więcej mi się nie chce wypisywać