Pełna nazwa
Koder #SkillaNieKupisz
Wiek
15
Dołączono
Ostatnio online

Sygnatura

Kiedy nie wiesz o co chodzi to nie wiesz po co ktoś biega po stawie

Ostatnie posty
napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Na tak
+wiek
+ogrnięty
+fajny charakter
+mutacja
+mało aktywnych administratorów
+doświadczenie

-staż

napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Na Tak

+Wiek
+Miły
+Mało aktywnych modów
+W miare zna regulamin

-Staż

napisane w Rekrutacja czytaj więcej

To niech będzie na tak
+wiek
+staż
+mutacja
+miły

-Chyba wystarczająca liczba modów na serwie
-ostatnio dawno cię widziałem

napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Na razie neutral ponieważ nie podoba mi się zbytnio czas gry. Gram tutaj od zeszłych wakacji i zbytnio cię nie kojarzę, znam cię może 2 tygodnie. Mógłbyś podać swoje wszystkie nicki na jakich grałeś na tym serwerze?

napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

Cześć, znowu przychodzę z paroma propozycjami

Zacznę od paru zmian jeżeli chodzi o muzykę
-Pierwsza propozycja to możliwość zmiany głośności muzyki na końcu rundy, osobiście bardzo lubię muzykę na koniec rundy lecz niestety muszę ją mieć wyłączoną ze względu na jej głośność. Po prostu nic przez nią nie słychać.

-Zmiana muzyki która pojawia się na koniec rundy oraz podczas wejścia VIPa na serwer. Sądzę że pasowało by odświeżyć nieco muzykę na serwerze, szczególnie tą podczas wejścia VIPa na serwer, jest ona po prostu już nudna. Nie zmieniła się odkąd pamiętam, czyli pewnie od zeszłych wakacji ponieważ wtedy zacząłem grę.

-Wyłączenie muzyki z map, na paru często granych mapach występuje muzyka która grana jest podczas całej rundy np. na oasis albo colos ( pełnych nazw nie pamiętam ) nie dość że jest ona głośna to i niepotrzebna, a na niektórych takich jak wspomniany oasis wręcz denerwująca.

Teraz odnośnie trzech bugów na serwerze
-Pierwszy jest taki że po zaakcpetowaniu pojedynku, czas który jest odliczany do śmierci obu graczy jeżeli jeden nie zabije drugiego się po prostu buguje, i nagle z 30s albo 20s spada do 1s i obaj gracze giną po ok. 5 sekundach pojedynku

-Drugi także odnosi się do pojedynku, pojawia się on podczas gdy pozostało 3 żywych graczy i serwer zaproponuje pojedynek, problem jest taki że serwer proponuje ten pojedynek nie dwóm osobom lecz trzem, przez co osoba która zaakceptuje jako ostatnia od razu ginie, a pozostała dwójka zazwyczaj chwile po nim ze względu na bug który opisałem wyżej.

-Trzeci bug zauważyłem stosunkowo dawno lecz dopiero teraz stwierdziłem że o nim napisze, tyczy się on aur i tego że się po prostu bugują przez co widać je przez niektóre/większość ścian, nie ma tutaj znaczenia jaka jest to aura po prostu czasem widać ją przez ścianę przez co można zdobyć przewagę wiedząc gdzie znajduje się przeciwnik. Mam jedno zdjęcie tego buga ponieważ stwierdziłem że jedno w zupełności wystarczy ponieważ widać cały problem.
Jest to gracz nie duch

I ostatnie propozycje tyczą się tylko administracji

-Pierwsza to zwiększenie czasu do momentu aktywowania się anty-afka albo kompletne go usunięcie dla administratorów. Często się zdarza że podczas wykonywania obowiązków administratora podczas zwykłej gry włącza się anty-afk. Nie raz trzeba skopiować czyjś nick, odpisać komuś kto potrzebuje pomocy. Trzeba wtedy stanąć na parę sekund podczas których włącza się anty-afk, zostajemy uderzeni, odrzuceni na bok, pojawiają się dookoła nas czerwone kreski oraz włącza się że tak go nazwę "alarm" który jest dosyć denerwujący moim zdaniem. Przez co nawet pomimo schowania się na te parę sekund giniemy.

-Druga propozycja to dodanie możliwości uderzenia kogoś przez komendę bez obrażeń, obecnie możemy tylko kogoś sley'nąć podczas gdy bardzo często wystarczyło by tylko kogoś uderzyć aby np. odblokował się albo wyskoczył z jakiegoś miejsca w którym utkną.

-Trzecia propozycja to możliwość zmiany mapy bez rtv, zdarza się że gracze wybiorą jakąś zbugowaną mape na której nie da się grać i trzeba wtedy ją zmienić, lecz czekanie nim wszyscy wpiszą rtv zajmuje czasami nawet 5 minut. A dzięki takiej opcji było by to szybsze przez co mniej osób wychodziło by z serwera ze względu na mapę.

-Czwarta propozycja to możliwość przenoszenia graczy pomiędzy zespołami. Słowem wstępu, ja jako posiadacz najwyższego na daną chwile lvl na serwerze zauważyłem że gracze przechodzą do mojej drużyny przez co wygląda to tak że w mojej nie dość że jest o nawet 3 osoby więcej to jestem też w niej ja przez co przeciwnicy nie mają prawie szans wygrać. A prośby o przejście do przeciwnej drużyny nie pomagają przez co taka gra staje się nudna i rundy trwają po niecałą minutę a gracze wychodzą z serwera bo nie da się grać w tak niezbalansowanych drużynach.

napisane w Informacje czytaj więcej

@master jestem pewny że było potwierdzanie ulepszeń

napisane w Informacje czytaj więcej

Zmiane faktycznie są fajne, lecz po pierwszych minutach zauważyłem pewien problem, dokładniej mówiąc podczas ulepszania nie masz już potwierdzenia przez co możesz coś niechcący kupić. A taką drugą kosmetyczną uwagą jest to że dla mnie ten nowy HUD jest za duży, nie wiem jak to wygląda na 16:9 lecz ja gram na 4:3 i zajmuje on dużo miejsca. Osobiście wolałem stary z kredytami na górze, dla mnie nie potrzebny jest licznik prędkości ponieważ na te mapy które są w grze rzadko kiedy trzeba się rozpędzić do odpowiedniej prędkości. Lecz reszta jak najbardziej na +

napisane w Informacje czytaj więcej

@master Czyli reset będzie dzisiaj w nocy czy w jakiś innych godzinach?

napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

Od razu odniosę się do tytułu tematu i dopowiem że są to ważne zmiany moim zdaniem i ktoś może je uważać za mało istotne.

Zacznę może od paru zmian w regulaminie:
-Dodanie podpunktu o mapie surf_dust2_2015_csgo odnośnie tego że cały dach zalicza się do buyzone'a. Wiele nowych osób tego nie wie a jest to praktykowane na serwerze.

-Dodanie adminom możliwości dawania gagów za naganną ortografie. Nie raz spotkałem się z osobami piszącymi "jusz,morze ( nie chodzi tu o morze Bałtyckie itp. ), pszecież, zrup itd.

-Dodanie podpunktu zakazującego zabijania/strzelania do osób które są zbugowane w windzie ( nie lecą do góry ),
strzelania do innych będąc zbugowanym oraz strzelania do osób które lecą stojąc pod/obok albo nad windą.

-Często zdarza się też że jakaś osoba złamie regulamin np. zabije kogoś w bz ( buyzone ) nawet przypadkowo podczas gdy nie ma żadnego admina na serwerze. Wtedy gracze sami będą mogli rozwiązać taki problem poprzez dodanie podpunktu o tym że w przypadku zabicia kogoś w bz/z bz, albo zabicia kogoś kto jest zbugowany w windzie osoba która zabiła będzie zobowiązana do wpisania killa w konsoli w następnej rundzie ( w przypadku Vipa 2 razy ) albo oddania tej osobie 500 kredytów ( "kare" wybiera osoba która zabiła ).Dodam że ta niepisana zasada jest używana na serwerze przez graczy i jest przyjęta dosyć dobrze więc myślę że warto dodać taki podpunkt.

-Dodanie podpunktu na temat kampienia pod windą na takiem samej zasadzie jak w przypadku podpunktu o jailu. Wiele osób na mapach typu Surf_sky2 itp. bardzo często w każdej rundzie stoi pod windą i czeka na osoby które lecą w jej kierunku przez co bardzo ciężko jest do niej wlecieć.

Ostatnie dwie propozycje nie odnoszą się już do regulaminu lecz są one dosyć ważne. Dokładnie mówiąc na serwerze nie działają 2 komendy, mówię tu o komendzie !vip oraz !bany . Po wpisaniu ich nic się nie dzieje.