Pełna nazwa
MaTRiX
Lokalizacja
Polska
Wiek
16
Dołączono
Ostatnio online

Sygnatura

alt text
Pozdrawiam!

Ostatnie posty
napisane w Przywitaj się czytaj więcej

Witam Wszystkich po powrocie, teraz mam trochę wolnego od szkoły, więc przyszedłem sobie pograć na serwerach. Będę teraz przebywać na serwerach, gdzie jest duża ilość osób ale nie zawsze, jako iż mnie nie było z dobry miesiąc, może trochę więcej, liczę że, tak zwane "LEGENDY" nadal tutaj są i nie zrobiły sobie przerw, jak ja.
Wiem, że osoby, które mnie dłużej znają nie chcą bym powracał, ale naszła nagła zmiana. Jakby... ktoś chciał pogadać zapraszam na PV lub Discorda/Team Speak'a.
Życzę Miłego Dnia/Po południa/Wieczoru 😉

napisane w Offtopic czytaj więcej

Witam, czy znalazłyby się chętne osoby do gry w Lola - od zaraz?
Bardzo chcę jakoś dobrze wypaść, i zdobyć dobrą ocenę postaci, ale przez mój, za przeproszeniem, zjebany team, zawsze albo otwieram, albo przegrywamy. Teraz jak grałem, trafiłem na team taki, który ma 0/6 w dodatku osoba, która była na jungli nie pomagała ani nie gankowała. Wiem, że nikt nie jest ZAJEBISTY w Lola, ale żeby przynajmniej coś robił i pomagał, więc tak...
Nie mam rangi, nie dawno wbiłem 30 lvl (31 obecnie) i chciałbym pograć gierki (normalne, rankedy) i potrzebuje team'u (4 osób) i czyby ktoś chciał grać?
Oczywiście nie muszę wspominać, że obowiązkowy jest Team Speak albo Discord
Mój nick: MaTRiXPL2
Discord: MaTRiX#3307
Main: Talon, Lee Sin - Lee Sinem mniej gram, większość Talon (zamierzam na nim wbić ten 7 poziom masterii i grać innymi postaciami)
Pozycja: Chyba widać po mainach, że albo mid, albo jungla
To wszystko, dziękuje!

napisane w Informacje czytaj więcej

Witam, tak jak w temacie widać chciałem wyjaśnić te 2 sprawy.

Spadek aktywności: Ponieważ mam zajęcia szkolne do późnej godziny, do tego mnóstwo prac domowych i duża ilość sprawdzianów, więc muszę się bardziej wziąć za naukę niż grać wieczorem, oczywiście gdy mam jakiś wolny czas, staram się wejść na serwer, ale z robieniem grafik jest gorzej, ponieważ ostatnio miałem problemy techniczne z photoshopem, byłem zmuszony go odinstalować i zrobić format komputera.

Przerwa: Tak jak napisałem wyżej, przez format komputera nie mogę robić grafik, do tego brak czasu, więc robię sobie przerwę, chodzi mi o przerwę w robieniu grafik, na pewno nie długo, tak samo za często nie wchodzę na forum, ale udzielam się jak mogę, również na serwerze jb mnie nie ma, ale to dzięki szkole, także robię sobie przerwę od tego wszystkiego. Czasem będę na serwerze... czasem... 😉