Dołączono
Ostatnio online
Ostatnie posty
napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

Wieć tak, moja propozycja zmiany w regulaminie areny 1v1 bierze się stąd iż w punkcie 10 regulaminu banowania jest taka regułka: Używanie czatu głosowego przed mutacją = Mute na 2 dni ---> Mute na 7 dni ---> Mute Permanentny.
Moja propozycja jest taka żeby zmienić to tak aby był tylko mute permanentny bo i tak po mute na 2 dni albo 7 dni ludzie bez mutacji nadal używają mikrofonu na serwerze. A tak to administracja będzie dawała mute permanentny i jak ktoś uzna że ma już mutację zgłosi się do @Master 'a i zostanie odmutowany.

napisane w Informacje czytaj więcej

Dobra robota, w końcu upragniony przez graczy plugin po przejściu testów będzie wprowadzony na serwery

napisane w Skargi i problemy czytaj więcej

m4ti dostaje ostrzeżenie a Kaczak bana na 1 dzień za obraze

Temat zamknięty

napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Nick: Mefju
Wiek: 19 lat
Staż na serwerze: 90,20
Staż na forum: 3 miesiące
Doświadczenie: Doświadczenie mam bardzo dobre ponieważ na poprzednim serwerze byłem opiekunem przez rok.
Jak długo masz admina na Multi-Arenie: Ponad Miesiąc
Dlaczego chcesz zostać członkiem ban teamu: Chcę zostać członkiem ban teamu ponieważ bardzo lubie pomagać i przyczyniać się do rozwoju serwera, chcę pomóc też opiekunowi arenek i właścicielom serwera w rozwiązywaniu skarg oraz w podejmowaniu trudnych decyzji. Jestem też odpowiedzialny i sumienny w swojej "pracy"

napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

Cześć. Mam taką propozycje aby na serwer wprowadzić plug-in !challenge/!pojedynek żeby gracze którzy chcą ze sobą zagrać mogli po wpisaniu tej komendy na czacie zmierzyć się ze sobą 1v1.