Adres e-mail
Strona WWW
Lokalizacja
Zachodniopomorskie
Dołączono
Ostatnio online

Sygnatura

Roll in peace ✌

O mnie

I'm a mothafuckin' schema boy, I'm a dreamer boy
I love a girl that don't even fuckin' need a boy
Baby, I'm a beamer boy

Ostatnie posty
napisane w Propozycje czytaj więcej

Jak już po temacie można wywnioskować, problemem jest fala cheaterów wchodzących na serwery całego wilda. Dzisiaj z samego 3mapsa administracja zbanowała permanentnie 22 osoby (tyle, ile kiedyś w zdecydowanie większym okresie czasu). Z tego co wiem, problem dotyczy wszystkich serwerów, nie tylko 3maps. Na serwerze nie można normalnie grać, bo co chwilę przychodzą odpaleni gracze, którzy zakłócają ład i porządek. Chciałbym zaznaczyć, że nie za bardzo znam się na cs od strony technicznej, ale wyjściem może być na przykład niewpuszczanie graczy na serwer bez statusu prime. Zmierzam do tego, żeby rozwiązanie tego problemu stało się priorytetem.

napisane w Skargi i problemy czytaj więcej

Przyznam, że 45 sek to zdecydowanie za mało. Sam zdążam na ostatnie 3 sek rozgrzewki, a mapa ładuje się jakieś 10-20 sek.

napisane w Skargi i problemy czytaj więcej

List Otwarty od administracji 3 maps do właścicieli.
Wyrażamy swoje zaniepokojenie i zdenerwowanie zaistniałymi sytuacjami na serwerze. A mówiąc jaśniej niepokoją nas następujące rzeczy:

  • Brak poprawy serwera. Głupi balans jest naprawiany miesiąc czasu. Na wszystko trzeba pisać x tematów i czekać około miesiąca czasu męcząc się grą na serwerze.
  • Brak zaangażowania w rozwój serwera. Najbardziej irytuje nas fakt, że o przyszłości serwera decydują osoby, które mają przegrane 10h na serwie przez ostatni rok jednocześnie lekceważąc postulaty administracji i osób które nierzadko mają blisko 500 godzin na serwerze m.in @prezes .
  • Brak zainteresowania prośbą @raev, admina, który domaga się przywrócenia funkcji administratora od miesiąca, oczywiście bez skutku. Nie wspominając już o prośbie
    @Mr-Chow dotyczącej vipa.
    Czara goryczy się przelewa, a wspólnie z @BiZi @iRy @jcob-ツ @Mr-Chow @raev @TSJB tworzymy komitet serwera. W ostateczności zamierzamy zbiorowo złożyć rezygnacje z posad, na których jesteśmy.
napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

+1
Aktualny balans to totalny shit.

napisane w Skargi i problemy czytaj więcej

Coś się spierdzieliło w sourcebans tak więc @Szmucki lub @Master musicie to naprawić. Jeszcze dodam, że nadal nie mam vipa, już od miesiąca chyba 🙂

napisane w Rezygnacje / Pożegnaj się czytaj więcej

Chyba daty Ci się poyebały, prima aprilis dopiero w kwietniu -.-

napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

Missclick ... Jestem za overpass'em.

napisane w Skargi i problemy czytaj więcej

@BiZi ja już się "męczę" 2 tygodnie bez vipa i jakoś daje rade 🙂