Pełna nazwa
PanAdamski
Wiek
21
Dołączono
Ostatnio online
Ostatnie posty
napisane w Zgłoś cheater'a czytaj więcej

Zobaczyłem demko i potwierdzam winę tego gracza. Używa wspomagania widzenia

napisane w Konkursy czytaj więcej

zdziwiło mnie to 6:1, ale bywa. Nie zawsze się wygrywa. Jutro będzie lepiej 😄
@Heri w punkcie 12. jest błąd bo strona megaupload nie istnieje od 19 stycznia 2012

napisane w Offtopic czytaj więcej

@ken-kaneki gdzie? To co podałem jest faktem i to są prawdziwe zagadki logiczne stworzone przez typa z tytułem Doktora Habilitowanego z Logiki

napisane w Offtopic czytaj więcej

@fredzio1337 skończyłem 2 semestry logiki na Matematyce Stosowanej. Wiem co to nie szablonowe myślenie, bo nie ma w Polsce bardziej teoretycznego Matematycznie wydziału i mówię Ci, że to nie jest logiczna zagadka tylko zgadywanka.
"Jeżeli jestem geniuszem lub będę się uczył, zdam egzamin. Jeśli zdam egzamin, zostanę dopuszczony do następnych wykładów. A więc nie będę się uczył. " sprawdź czy wypowiedź jest prawdziwa albo
"Jeżeli figura A jest czworokątem i A ma wszystkie kąty równe, to z faktu, iż A jest czworokątem, wynika iż A ma wszystkie boki równe." czy to zdanie jest prawdziwe. To są zagadki logiczne, bo wymagają analizy i odrzucania poszczególnych założeń. To co podałeś nie może być zagadką, ponieważ tutaj nie ma spójności.

napisane w Offtopic czytaj więcej

To nie jest zagadka tylko zgadywanka. Można znaleźć więcej niż 1 odpowiedź co sprawia, że jest to bezsensu. Nie jest to zagadka logiczna. Nie wymaga myślenia tylko trafienia, a jako, że jest zbyt wiele możliwości wyniku to sam "dobry" wynik staje się bezsensowny.
Przykładowo można iść metodą, że kolejna cyfra jest o 1 mniejsza od poprzedniej czyli
5 -- 4
6 -- 5
1 -- 0
Kolejny przykład to, że: bierzemy pierwszą cyfrę do kwadratu minus tą cyfrę x2 +1 i wychodzi kwadrat drugiej, pierwiastkujemy i wychodzi ta druga czyli:
5^2-(5+5)+1=25-10+1=16 pierwiastek z 16 to 4 czyli 5 -- 4
6^2-(6+6)+1=36-12+1=25 pierwiastek z 25 to 5 czyli 6 -- 5
1^2-(1+1)+1=1-2+1=0 pierwiastek z 0 to 0 czyli 1 -- 0
Ostatni jaki wymyśliłem na szybko to zwiększenie liczby o X i odjęcie X+1 czyli np.
5+4-5=4
6+10-11=5
1+10000-10001=0
5+5555-5556=4
zawsze wyjdzie liczba 1 mniejsza. Każde "rozwiązanie" jakie pokazałem wskazuje wynik 0, ale jak wspominałem zagadka ta jest bez sensu. Zbyt mało danych do racjonalnego i jednego (albo 2,3 byle były logiczne) rozwiązania.

napisane w Konkursy czytaj więcej

To lecimy Panowie. Szybkie 7:0 i na siłownię spadam

napisane w Konkursy czytaj więcej

Ode mnie tak: chciałbym się zamienić z kimś z grupy C,D,E , bo jest szansa, że ciężko będzie mi szło w piątek ze względu na małą ilość czasu... chyba, że mecze odbyłyby się po 20/21, zatem przechodząc do kolejnej kwestii chciałbym zapytać o godziny spotkań oraz o system. To będzie drabinka, ruska drabinka czy jak? Chodzi fazę po grupach, bo rozumiem, że w grupach każdy z każdym. Proszę o odpowiedź na wszystko