Lokalizacja
Wrocław
Wiek
28
Dołączono
Ostatnio online
Ostatnie posty
napisane w Moderator czytaj więcej

Jestem na nie!
taki sam powód jak w ostatnim twoim poście.

CYTUJE:
Nie gram w cs, ale jestem przeciw, ponieważ:
Wiek, a o graczach mówi dzieci - jeśli masz tyle lat co podałeś też jesteś dzieckiem !
Mutacja, to czy przeszedłeś ją wcześniej czy później o niczym nie świadczy, znałem kiedyś gościa w wieku 15 lat który nie miał mutacji, a i tak jego poglądy/świadomość były na poziomie przekraczającym jego wiek (przynajmniej 19 lat).
Dlaczego chce być moderatorem? - tu jest największy zgrzyt, taki dorosły a nie potrafi napisać kilku zdań bez tak zwanych kurew (*wkur, *kur). Co masz do ludzi z inną orientacją niż twoja?
To tylko moja opinia, możecie ją zignorować!

napisane w Prośba o Unbana / Unmuta / Ungaga czytaj więcej

;} dzięki za komentarz, utwierdzasz mnie w przekonaniu że jestem normalny !

napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Nie gram w cs, ale jestem przeciw, ponieważ:

  • Wiek, a o graczach mówi dzieci - jeśli masz tyle lat co podałeś też jesteś dzieckiem !
  • Mutacja, to czy przeszedłeś ją wcześniej czy później o niczym nie świadczy, znałem kiedyś gościa w wieku 15 lat który nie miał mutacji, a i tak jego poglądy/świadomość były na poziomie przekraczającym jego wiek (przynajmniej 19 lat).
  • Dlaczego chce być moderatorem? - tu jest największy zgrzyt, taki dorosły a nie potrafi napisać kilku zdań bez tak zwanych kurew (*wkur, *kur). Co masz do ludzi z inną orientacją niż twoja?

To tylko moja opinia, możecie ją zignorować!

napisane w Prośba o Unbana / Unmuta / Ungaga czytaj więcej

W pierwszej kolejności (co jest prostsze i szybsze) sprawdzani są gracze serwerów oficjalnych, a następnie cała reszta. Nie chcę tu uchodzić za doświadczonego, ale jak byś napisał grę w którą graja miliony to nakazałbyś sprawdzać wszystkich graczy pod kątem oszustw ?

Wszelkiej maści czity to programy wykorzystujące błędy/luki w programach typu anticheat i gry, twórcy popularnych systemów wykrywania oszustw, nie są wszystkowiedzący i ich możliwości nie są nie ograniczone, tak więc jak z przykładowo miliona graczy odejmiemy tych co mieli laggi, (internet, słaby komputer, wirusy i itp), zostaje 800 tysięcy, z czego przykładowo 600 to normalni gracze, zostaje 200 tysięcy ludzi, myślisz że mają czas by ich sprawdzać ?

Jeśli w ciągu 24h sprawdzą 150 tysięcy, to następnego dnia przychodzi kolejne 200 to jest fizycznie nie możliwe, dlatego gra z czitami na serwerach prywatnych jest bardziej możliwa niż na oficjalnych.

To tylko moje zdanie, nie posądzam cię o oszustwa, tylko chciałem dołożyć swoje 3 grosze do tej rozmowy!

napisane w Prośba o Unbana / Unmuta / Ungaga czytaj więcej

Lubię czytać wasze wypociny, odkąd zaglądam na to forum, czuję się wtedy bosko, jak bym cofnął się w czasie o 6 lat ;]
Odnoście VAC bana o którym wszyscy piszecie w tym temacie, muszę rozczarować wszystkich którzy na niego czekają, nie dostaniesz go za grę na serwerze prywatnym, bo jak podane Valeve Corp.

Rozgrywka komputerowa powinna być przyjemna. W trosce o jak najlepsze wrażenia podczas gry wieloosobowej firma Valve pozwala twórcom gier na implementację ich własnego systemu, który automatycznie wykrywa i na stałe blokuje wszystkich przeszkadzających graczy, np. tych używających oszustw.
Twórcy gier informują Valve, że wykryli w swojej grze gracza sprawiającego problemy, a Valve nakłada blokadę na grę na konto tego użytkownika. Decyzja o nałożeniu blokady jest zależna wyłącznie od twórców gier - Valve nakłada jedynie tę blokadę na żądanie twórców gry.
Po więcej informacji na temat blokady w wybranej grze skontaktuj się z twórcami tej gry.

jak nie mogą cie sprawdzić, czyli nie grasz na serwerach oficjalnych, to VAC'a nie dostaniesz, chyba że będziesz miał zajebistego pecha, lub ktoś (właściciel serwera) zgłosi cie na/do oficjalnego przedstawiciela firmy która jest twórca gry !