Dołączono
Ostatnio online
Ostatnie posty
napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Jestem na TAK ponieważ:

  • Od kiedy pamiętam a grałem na tym serwie od bardzo dawna Arczen zawsze był pomocny i miły dla innych graczy.
  • Na dobrą sprawę nie przypominam sobie żeby Arczen miał kiedyś jakiekolwiek większe problemy z adminami ani kimkolwiek innym.
  • Jest obyty z regulaminem (mam wrażenie że bardziej od reszty)
  • Znam go już dosyć długo i wiem że zawsze był konsekwentny w dążeniu do celu i zawsze stosował się do regulaminu i banował za łamanie go
  • Jest on osobą wiarygodną i dotrzymującą obietnic
  • Posiada on odpowiednie na to stanowisko doświadczenie
  • Jest aktywny na forum
  • Od kiedy pamiętam jak tylko wchodził na serwer robiło się przyjemniej a gra była milsza
    Pozdrawiam zmarłe Słoneczko 😉
napisane w Rekrutacja czytaj więcej

Jestem na tak
Moim zdaniem przydała by się jakaś ogarnięta osoba na admina JB... (powodów jest wiele ale myślę że najważniejszym jest to że Ukayo pomyśli 2 razy zanim kogoś zbanuję). Dodatkowo spełnia on wszystkie wymagania i bardzo dobrze zna regulamin tego serwera.
Podczas mojej gry na serwerze wbrew pozorom dużo się od niego nauczyłem i choć czasami się sprzeczaliśmy uważam że nadaję się na admina tego serwera jak mało kto.
+mutacją
+miły
+cierpliwy
+pomocny
+ogarnięty
+staż
+doświadczenie

napisane w Propozycje zmian czytaj więcej

Chciałem zaproponować aby używanie i kupowanie w JBshop było zakazane na zabawach typu KillDay czy FFA (oraz tym podobnych). Ma to na celu wyrównanie szans nowych do tych którzy mają już uzbierane swoje kredyty (chciałem żeby nie było sytuacji w których nagle ktoś ma ponad 5000hp z wampiryzmu).

napisane w Prośba o Unbana / Unmuta / Ungaga czytaj więcej

W takim razie chyba nie będzie zdziwieniem jeżeli wniosę o zbanowanie go na wszystkich serwerach cswilda?

napisane w Prośba o Unbana / Unmuta / Ungaga czytaj więcej

Dzięki temu demko z serwera zostało by sprawdzone i potwierdzona moja lub twoja wersja.
@Myla chciałem zauważyć że ten temat dotyczy czegoś innego niż admina Funi (a już nawet odpowiadając na twoje skargi na tego admina to nie zawsze jesteśmy w stanie patrzeć 24 godziny na dobę w monitor i nasłuchiwać czy ktoś przypadkiem nie użył wulgaryzmów. Każdy ma sprawy rodzinne które mogą powodować że np przez jakiś czas nie będziemy w stanie zbanować danej osoby czy też będziemy zmuszeni całkowicie wyjść z serwera).

napisane w Prośba o Unbana / Unmuta / Ungaga czytaj więcej

Z tego co pamiętam graliśmy wtedy ja ty i 2 admin. Po grze z tobą stwierdziliśmy że masz wallhacka ponieważ PRAWIE zawsze wiedziałeś z kąt wyjdziemy. O i z tego co pamiętam przed zbanowaniem cię powiedziałem żebyś napisał odwołanie do bana (gdybyś nie posiadał wallhacka a ja bym popełnił błąd)

napisane w Prośba o Unbana / Unmuta / Ungaga czytaj więcej

Z tym poprzednim chodziło mi bardziej o to by przenieść temat do skargi ponieważ tam dałem odpowiedź na pytania zadane tam jak i tutaj a nie chciałem kopiować postów na ten temat bo wydaje mi sie że było by to chamskie nabijanie postów. Przykro mi że nie sprawdziłeś o co mogło by mi chodzić i wyciągnąłeś pochopne wnioski pisząc ten komentarz w pewien sposób obrażając mnie przy tym. @Rickoo

napisane w Skargi i problemy czytaj więcej

Ja osobiście uważam że najprawdopodobniejszym rozwiązaniem był by miss click/pomyłka.